TC Logan krijgt haar eigen tennisschool

Lieve Logan-leden,

Hoera! We hebben geweldig nieuws voor alle jonge Logan-leden en hun ouders. Zorg gerust zelf even voor het tromgeroffel… TC Logan krijgt komend seizoen een echte tennisschool: Flash Tennis Academy.

Onze club is tot ver buiten de gemeentegrenzen beroemd en berucht. Voor de legendarische chalet, een geweldig toernooi en de fantastische leden. Maar - en dat moeten we durven toegeven - niet meteen voor de jeugdwerking. En daar zal de nieuwe tennisschool ongetwijfeld verandering in brengen.

Jullie vinden in hier alle informatie. Maar we stellen Flash Tennis Academy hier wel al graag kort voor:

  • Wie? De tennisschool wordt opgericht door Pieter Vanhercke en Frederiek Strubbe. Die eerste hebben jullie ongetwijfeld wel al eens zien rondlopen op de club. Hij is klaar om zijn passie uit te breiden en daar ook jongeren in mee te nemen. Die tweede is een enthousiaste A-trainer Tennis.

  • Wat? Flash Tennis Academy zal na de paasvakantie starten met lentetrainingen voor kinderen tussen 3 en 17 jaar. Op tien vrijdagen zullen de Flash Fridays georganiseerd worden. Dan zullen de jonge tennissers gratis, maar begeleid kunnen spelen. Er komt in augustus een zomerstage. En in de toekomst zullen ook wintertrainingen en andere stages aangeboden worden.

  • Voor wie? Logan-jeugdleden van 3 tot en met 17 jaar.

Noteer alvast met stip in uw agenda: 4 maart 2023. Want dan is er het grote kennismakingsmoment in de grote omnisportzaal in het Vrijetijdscentrum in Jabbeke. Van 13.30 uur tot 14.30 uur zijn kinderen tussen 3 en 10 jaar welkom. Van 15 tot 16 uur is het de beurt aan de jongeren tussen 10 en 17 jaar, zowel recreanten als competitiespelers.

Wij zijn alleszins heel erg enthousiast. Hopelijk is de jeugd dat binnenkort ook!

En nu we toch de aandacht van onze jeugdleden en hun ouders hebben:

  • In de paasvakantie kunnen kinderen van 5 tot 16 jaar deelnemen aan onze tennisstage - onder leiding van Aster Verriest - van 10 tot en met 14 april. Alle informatie vinden jullie hier.

  • Dieter Claeys organiseert opnieuw zijn tennis- en padelkamp van 3 tot en met 7 juli. En dat voor kinderen van 5 tot en met 13 jaar. U raadt het al: alle informatie vinden jullie hier.

Sportieve groeten,

Het Logan-bestuur en Flash Tennis Academy

 

Sponsors

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider